Olasz Nagydíj - Gpvjmq Fqcb3nm : Izgalmasan alakul a monzai olasz nagydíj, ahol a verseny 26.

Az első szabadedzés alapján meglepetés lenne, ha nem lewis hamilton végezne az élen az olasz nagydíj időmérőjén. A címvédő és hétszeres világbajnok hamilton mögött a világbajnoki pontversenyben. Valtteri bottas (finn, mercedes) 3 pont 2. A világbajnoki címért csatázó mercedeses és red bullos ütközése az 1989. Az olasz nagydíj időmérője élőben.

Úgy tűnt, a mercedesek simán megszerzik akár az első két rajtkockát is, de max verstappen a hajrára felgyorsult, és megszorította hamiltont. Ikyjrjiuoyuz9m
Ikyjrjiuoyuz9m from cdn-1.motorsport.com
A videót két részre osztottam fel, ebben a részben a kétezres évek előtti esemén. Max verstappen (holland, red bull) 2. Bottas megverte hamiltont az olasz nagydíj időmérőjén. Az olasz nagydíj időmérője élőben. Az első szabadedzés alapján meglepetés lenne, ha nem lewis hamilton végezne az élen az olasz nagydíj időmérőjén. Némi meglepetésre valtteri bottas kezdheti az. Balesete miatt piros zászlóval is félbeszakított gyakorláson. A különleges formátum értelmében az időmérő és a sprintkvalifikáció között tartják a második szabadedzést.

Körében a boxból kisiető lewis hamilton és a lando norrist üldöző max verstappen akadtak össze a második kanyarban.

A szombati szabadedzést is a mercedesek uralták. Rajta kívül a brit nagydíjat rendezik csak 1950 óta megszakítás nélkül. A szombaton 16.30 órakor kezdődő, 100 kilométer versenytávú, 18 körös sprintfutam első három helyezettje kap világbajnoki pontot, az első hármat, a második kettőt, a harmadik pedig egyet. Bottasé a pole pozíció az olasz nagydíj sprintfutamán. Szombaton sprintfutamon dől el, mi lesz a vasárnapi verseny rajtsorrendje. Némi meglepetésre valtteri bottas kezdheti az. Bottas nyerte a sprintet, verstappené a holnapi pole. Megvolt az első biztonsági autós szakasz is a sprintek történetében. A mercedes nem ért oda a dobogóra, míg a red bull és a ferrari sem szerzett pontot. Ebben a videóban megnézzük az olasz nagydíjak legemlékezetesebb pillanatait. Félbe kellett szakítani egy rövid időre a gyakorlást, mert a ferrari spanyol pilótája, carlos sainz jr. Hamilton nyerte a pénteki szabadedzést. Izgalmasan alakul a monzai olasz nagydíj, ahol a verseny 26.

A 32 éves versenyző idei első, pályafutása nyolcadik győzelmét aratta, legutóbb három évvel ezelőtt éppen ugyanitt diadalmaskodott. A legjobb időt az egyéni világbajnok brit lewis hamilton érte el. Helyről induló valtteri bottas, a mercedes finn versenyzője lett. A világbajnoki címért csatázó mercedeses és red bullos ütközése az 1989. A második sort lando norris (mclaren) és.

Az olasz nagydíjat max verstappen kezdi meg az első rajtkockából, mivel az eddig remeklő bottas motorcsere miatt csak a mezőny végéről vághat neki a versenynek. 8vvb1d5zbz1jym
Ennek több vesztese is van: Némi meglepetésre valtteri bottas kezdheti az. A második sort lando norris (mclaren) és. A második helyen csapattársa, a brit lando norris végzett, míg a harmadik a 19. Bottas nyerte a sprintfutamot, de verstappené a pole pozíció 2021. Félbe kellett szakítani egy rövid időre a gyakorlást, mert a ferrari spanyol pilótája, carlos sainz jr. Hamilton nyerte a pénteki szabadedzést. A levegő hőmérséklete 28, míg az aszfalté 40 fokos volt, amikor a bokszutca kijárata megnyílt a pilóták előtt.

A legjobb időt az egyéni világbajnok brit lewis hamilton érte el.

Az első szabadedzés alapján meglepetés lenne, ha nem lewis hamilton végezne az élen az olasz nagydíj időmérőjén. Körében a boxból kisiető lewis hamilton és a lando norrist üldöző max verstappen akadtak össze a második kanyarban. Az utolsó körben valtteri bottas mindkettejüket meglepte, és megszerezte az első rajtkockát a sprintfutamra. Második helyen csapattársa, a címvédő és hétszeres világbajnok brit lewis hamilton végzett, míg a harmadik helyezett a világbajnoki pontversenyben. A videót két részre osztottam fel, ebben a részben a kétezres évek előtti esemén. A szombaton 16.30 órakor kezdődő, 100 kilométer versenytávú, 18 körös sprintfutam első három helyezettje kap világbajnoki pontot, az első hármat, a második kettőt, a harmadik pedig egyet. A 32 éves versenyző idei első, pályafutása nyolcadik győzelmét aratta, legutóbb három évvel ezelőtt éppen ugyanitt diadalmaskodott. {tab futam } videa 2021090101 | player. Ricciardo nyert monzában, hamilton és verstappen kiesett. Egyetlen ponttal is buktunk már el. Váratlan hiba történt, kérjük próbálja újra. Izgalmasan alakul a monzai olasz nagydíj, ahol a verseny 26. Daniel ricciardo (ausztrál, mclaren) 1.

Kövesse velünk az eseményeket élőben! Balesete miatt piros zászlóval is félbeszakított gyakorláson. olasz nagydíj, holott a futam feléig nem úgy tűnt, hogy különösen emlékezetesre. Az olasz nagydíj időmérője élőben. Bottas nyerte a sprintfutamot, de verstappené a pole pozíció 2021.

olasz nagydíj, holott a futam feléig nem úgy tűnt, hogy különösen emlékezetesre. Xf0rxlmounb 2m
Xf0rxlmounb 2m from rallyfeeling.hu
Valtteri bottas nyerte az f1 történetének második sprintkvalifikációs versenyét, motorcserés büntetése miatt azonban nem ő, hanem max verstappen indulhat majd az élről, aki ma másodikként ért célba. Az olasz nagydíj időmérője élőben. Bottas megverte hamiltont az olasz nagydíj időmérőjén. A második helyen csapattársa, a brit lando norris végzett, míg a harmadik a 19. Némi meglepetésre valtteri bottas kezdheti az. Szombaton sprintfutamon dől el, mi lesz a vasárnapi verseny rajtsorrendje. A mercedes eddig nagyon erősen teljesít monzában, ám nem hamilton nyerte meg az időmérőt. Hamilton és verstappen ütközött, így nem fejezték be a versenyt.

A levegő hőmérséklete 28, míg az aszfalté 40 fokos volt, amikor a bokszutca kijárata megnyílt a pilóták előtt.

A szombaton 16.30 órakor kezdődő, 100 kilométer versenytávú, 18 körös sprintfutam első három helyezettje kap világbajnoki pontot, az első hármat, a második kettőt, a harmadik pedig egyet. Körében a boxból kisiető lewis hamilton és a lando norrist üldöző max verstappen akadtak össze a második kanyarban. A világbajnoki címért csatázó mercedeses és red bullos ütközése az 1989. Valtteri bottas (finn, mercedes) 3 pont. A második helyen csapattársa, a brit lando norris végzett, míg a harmadik a 19. {tab futam } videa 2021090101 | player. Bottasé a pole pozíció az olasz nagydíj sprintfutamán. A heavy crash ended carlos sainz's. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy mindössze egyetlen egyórás szabadedzésük volt a. Bottas külön kategóriát képviselt a sprintfutamon, gasly a falba csapódott. Bottas megverte hamiltont az olasz nagydíj időmérőjén. Bottas nyerte a sprintet, verstappené a holnapi pole. Bottas nyerte a sprintfutamot, de verstappené a pole pozíció 2021.

Olasz Nagydíj - Gpvjmq Fqcb3nm : Izgalmasan alakul a monzai olasz nagydíj, ahol a verseny 26.. A szombati szabadedzést is a mercedesek uralták. A pole pozíciót így max verstappen örökölte meg, aki mellől a mclarenes daniel ricciardo indulhat majd. Ricciardo nyert monzában, hamilton és verstappen kiesett. Máris a kvalifikáció következik, hiszen monzában rendezik a második sprintet, így már péntek este jön a klasszikus időmérő. Ricciardo nyert monzában, hamilton és verstappen kiesett női tenisz szuperliga: